Портал Такси Сервис - все о такси в Украине. Только свежие и актуальные новости, обсуждения таксомоторного рынка, закон и общение таксистов.
Главная 16.10.12 Проект Закону України
PDF Печать E-mail

Стаття 9. Вимоги до автомобіля таксі

Автомобіль  таксі повинен:
-    відповідати вимогам до транспортних засобів, що визначені законодавством про дорожній рух;
-    мати у реєстраційному документі відмітку «таксі»;
-      конструктивно передбачати зчитування інформації про пройдену відстань відповідним державному стандарту електронним таксометром;
-        мати кузов закритого типу з кількістю дверей і кількістю місць для пасажирів не менше чотирьох, та відокремленим від місць для сидіння простором для перевезення багажу;
-        мати справну систему обігріву та вентиляції салону;
-        бути обладнаним ознаками таксі та спеціальним обладнанням таксі;
-   відповідати затвердженим органом місцевого самоврядування параметрам комфортності автомобіля таксі на місцевому рівні.
На зовнішніх поверхнях або у правій частині лобового скла автомобіля таксі повинна бути стаціонарним способом нанесена інформація про номер і термін чинності його дозволу таксі та назва або символіка міста (селища міського типу), уповноваженим органом якого оформлено зазначений дозвіл.
Інша інформація на зовнішніх поверхнях та у салоні автомобіля таксі, повинна відповідати переліку та змісту, визначеному у Законі України «Про захист прав споживачів», бути представлена у формі та нанесена способом, що встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту.Последние новости:
Другие новости:

 

Портал

Использование материалов и новостей портала Такси Сервис разрешается при условии ссылки на TaxiService.com.ua. Для новостных и интернет-изданий прямая, открытая гиперссылка на цитируемую статью или новость.