Портал Такси Сервис - все о такси в Украине. Только свежие и актуальные новости, обсуждения таксомоторного рынка, закон и общение таксистов.
Главная 16.10.12 Проект Закону України
PDF Печать E-mail

Стаття 10. Вимоги до спеціального обладнання таксі

Електронний таксометр повинен відповідати вимогам державного стандарту та затвердженим технічним вимогам, своєчасно проходити державну повірку, мати відповідне транспортному засобу калібрування, мати тарифікацію, що відповідає чинній місцевій тарифній схемі перевезень на таксі,  та бути подвійно захищеним від несанкціонованого втручання: механічним та електронним способами.
Технічні вимоги до електронного таксометра, та світлового сигналу «зайнятий-вільний» (червоного та зеленого кольору – відповідно), а також правила їх експлуатації затверджує спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів.
Електронний таксометр може бути наділений функціоналом реєстратора розрахункових операцій.
Вимоги щодо реалізації фіскальних функцій електронного таксометра, що наділений функціоналом реєстратора розрахункових операцій, встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної фінансової політики.
Вимоги щодо реалізації функцій автомобільного фіскального принтера встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної фінансової політики.Последние новости:
Другие новости:

 

Портал

Использование материалов и новостей портала Такси Сервис разрешается при условии ссылки на TaxiService.com.ua. Для новостных и интернет-изданий прямая, открытая гиперссылка на цитируемую статью или новость.