Портал Такси Сервис - все о такси в Украине. Только свежие и актуальные новости, обсуждения таксомоторного рынка, закон и общение таксистов.
Главная 16.10.12 Проект Закону України
PDF Печать E-mail

Стаття 11. Контроль технічного стану автомобілів таксі

Перевірку технічного стану автомобілів таксі під час обов'язкового технічного контролю транспортних засобів здійснюють суб'єкти господарювання, визначені відповідно до Закону України «Про дорожній рух» в порядку, який встановлює Кабінет Міністрів України.
Перевірку технічного стану спеціального обладнання автомобілів таксі, у тому числі, контроль тарифікації, калібрування, метрологічної відповідності та опломбування їх електронних таксометрів – здійснюють в порядку, який встановлює спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів.
У період між обов'язковими технічними контролями відповідність технічного стану автомобілів таксі та їх спеціального обладнання вимогам законодавства забезпечує перевізник на таксі:
-    не рідше ніж раз у півроку – з оглядом або технічним обслуговуванням автомобілів таксі та їх спеціального обладнання у пристосованих умовах;
-    перед кожним виїздом на лінію – у межах визначених законодавством про дорожній рух обов’язків водіїв механічних транспортних засобів;
-    у процесі виконання перевезень на таксі – у межах визначених цим Законом обов'язків водія таксі.
Інформація про проведення перевірки технічного стану з оглядом або технічним обслуговуванням автомобіля таксі у пристосованих умовах заноситься у сервісну книжку автомобіля таксі та підлягає контролю під час його перебування на вулично-дорожній мережі загального користування.
Інформація про проведення перевірки технічного стану спеціального обладнання автомобіля таксі заноситься у сервісну книжку електронного таксометра та підлягає контролю у порядку, який встановлюється спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів.Последние новости:
Другие новости:

 

Портал

Использование материалов и новостей портала Такси Сервис разрешается при условии ссылки на TaxiService.com.ua. Для новостных и интернет-изданий прямая, открытая гиперссылка на цитируемую статью или новость.