Портал Такси Сервис - все о такси в Украине. Только свежие и актуальные новости, обсуждения таксомоторного рынка, закон и общение таксистов.
Главная 16.10.12 Проект Закону України
PDF Печать E-mail

Стаття 13. Вимоги до мережі стоянок таксі

Розміщення стоянок таксі повинно забезпечувати:
-    можливість здійснити найм автомобіля таксі у будь-якому місці підвищеного попиту на послугу, а саме: при виході із станцій метрополітену, біля зупинок громадського транспорту, біля супермаркетів, ресторанів, готелів, розважальних, спортивних та виставкових закладів тощо;
-    місткість стоянки, достатню для одночасного паркування на ній не менше трьох вільних автомобілів таксі;
-    зручний і безпечний прохід до них;
-         пропускну здатність дороги;
-    відсутність перешкод для інших учасників дорожнього руху.
Стоянки таксі на територіях прилеглих до аеропортів (аеровокзалів), морських та річкових портів, залізничних вокзалів та автостанцій загально державного та міжнародного значення створюються у обов'язковому порядку. Приналежність таких стоянок таксі до міської мережі стоянок таксі та засади допуску перевізників на таксі до їх використання визначаються відповідними органами місцевого самоврядування.
Розмір плати за користування стоянками таксі встановлюється органами місцевого самоврядування, та не повинен перевищувати розміру паркувального збору.



Последние новости:
Другие новости:

 

Портал

Использование материалов и новостей портала Такси Сервис разрешается при условии ссылки на TaxiService.com.ua. Для новостных и интернет-изданий прямая, открытая гиперссылка на цитируемую статью или новость.