Портал Такси Сервис - все о такси в Украине. Только свежие и актуальные новости, обсуждения таксомоторного рынка, закон и общение таксистов.
Главная 16.10.12 Проект Закону України
PDF Печать E-mail

Стаття 15. Договір перевезення на таксі

Договір перевезення на таксі укладається в усній формі, що підтверджується увімкненням електронного таксометра у режим підрахунку вартості проїзду та світловою індикацією «зайнято» червоного кольору у правому верхньому куті лобового скла автомобіля таксі.
Договір перевезення на таксі може укладатися на стоянках таксі, на шляху прямування, а також, за адресою виклику таксі дистанційними засобами зв’язку.
Договір перевезення на таксі діє до моменту проведення замовником оплати за проїзд у повному обсязі відповідно до показника електронного таксометра та вважається виконаним після видачі йому водієм таксі відповідного розрахункового документу.
Договір перевезення на таксі також вважається виконаним у разі:
-    не продовження поїздки замовником, що скористався правом на зупинку у дорозі і не повернувся до закінчення часу проавансованого ним очікування;
-    припинення раніше укладеного договору у односторонньому порядку водієм таксі з передбачених законодавством підстав, або замовником перевезення на таксі – за власним бажанням, з внесенням плати в обсязі фактичної вартості наданої послуги та видачею розрахункового документу.
Забороняється надання послуг легкових автомобільних перевезень на умовах публічного договору особами, які не відповідають вимогам, встановленим цим Законом до перевізників на таксі та водіїв автомобілів таксі, або із використанням транспортних засобів, які не відповідають вимогам, встановленим цим Законом.Последние новости:
Другие новости:

 

Портал

Использование материалов и новостей портала Такси Сервис разрешается при условии ссылки на TaxiService.com.ua. Для новостных и интернет-изданий прямая, открытая гиперссылка на цитируемую статью или новость.