Портал Такси Сервис - все о такси в Украине. Только свежие и актуальные новости, обсуждения таксомоторного рынка, закон и общение таксистов.
Главная 16.10.12 Проект Закону України
PDF Печать E-mail

Стаття 23. Перевезення на замовлення

Перевезення пасажирів та їх багажу легковими автомобілями, які виконуються у формі, відмінній від перевезення на таксі, можуть здійснюватись виключно на підставі укладання відповідного вимогам законодавства письмового договору перевезення на замовлення.
Обов’язковими положеннями договору перевезення на замовлення є: визначення сторін договору, осіб або кола осіб, яких належить перевозити, загальної вартості послуг, які належить надати за цим договором, способу та терміну розрахунків, порядку врегулювання претензій сторін, порядку підтвердження виконання договору у повному обсязі.
Автомобільному перевізнику, що здійснює виключно перевезення на замовлення заборонено:
-    розміщувати на транспортному засобі, який ним використовується у господарській діяльності, рекламу послуг перевезень пасажирів за публічним договором;
-    надавати або пропонувати послуги перевезень пасажирів без укладання відповідного письмового договору, або на підставі недійсного договору, або такого, який укладено з порушенням вимог законодавства;
-    надавати або пропонувати послуги перевезень особам, які не зазначені у відповідному письмовому договорі, або виходячи із його тексту не можуть бути однозначно ідентифіковані;
-    укладати договір про перевезення на замовлення на шляху прямування, або на стоянках таксі.
Договір про перевезення на замовлення, сформульований таким чином, що унеможливлює чітку ідентифікацію осіб, або кола осіб, яких належить перевозити, є недійсним.
Договір про перевезення на замовлення вважається укладеним з моменту його підписання сторонами, діє до повного виконання сторонами своїх зобов'язань, та вважається виконаним після підписання сторонами відповідного акту.
Забороняється надання послуг на замовлення без укладання безпосередньо між замовником та виконавцем перевезення письмового договору про перевезення на замовлення, що відповідає вимогам цього Закону.Последние новости:
Другие новости:

 

Портал

Использование материалов и новостей портала Такси Сервис разрешается при условии ссылки на TaxiService.com.ua. Для новостных и интернет-изданий прямая, открытая гиперссылка на цитируемую статью или новость.