Портал Такси Сервис - все о такси в Украине. Только свежие и актуальные новости, обсуждения таксомоторного рынка, закон и общение таксистов.
Главная 16.10.12 Проект Закону України
PDF Печать E-mail

Стаття 14. Особливості руху, зупинки та стоянки автомобілів таксі

Автомобіль таксі може рухатися по смузі, що виділена для руху маршрутних транспортних засобів і позначена відповідними дорожніми знаками та/або дорожньою розміткою, за умови, що інші попутні смуги руху є зайняті, і при цьому не створюється перешкод для маршрутних транспортних засобів.
Автомобіль таксі може зупинятися на зупинці маршрутних транспортних засобів і ближче 30-ти метрів від неї для посадки/висадки пасажирів, за умови, що він не створює перешкод для маршрутних транспортних засобів.
Вільний автомобіль таксі може здійснювати безплатну зупинку та стоянку у межах платних майданчиків для паркування, за умови, якщо такі майданчики знаходяться на території адміністративно-територіальної одиниці, орган самоврядування якої прийняв рішення про доцільність організації перевезень на таксі, але не створив відповідну вимогам цього Закону мережу стоянок таксі у термін, зазначений у третьому абзаці статті 4 цього Закону.Последние новости:
Другие новости:

 

Портал

Использование материалов и новостей портала Такси Сервис разрешается при условии ссылки на TaxiService.com.ua. Для новостных и интернет-изданий прямая, открытая гиперссылка на цитируемую статью или новость.