Портал Такси Сервис - все о такси в Украине. Только свежие и актуальные новости, обсуждения таксомоторного рынка, закон и общение таксистов.
Главная 16.10.12 Проект Закону України
PDF Печать E-mail

Стаття 16. Визначення вартості перевезення на таксі та вимоги до розрахункового документу за перевезення на таксі

Вартість перевезення на таксі визначається електронним таксометром, що має чинну відмітку про державну повірку, відповідне конкретному транспортному засобу калібрування, тарифікацію, яка відповідає затвердженій місцевій тарифній схемі таксі, і який є опломбований відповідно уповноваженим суб’єктом господарювання.
Міська (селищна) тарифна схема перевезень на таксі формується відповідною Радою перевізників на таксі та затверджується відповідним органом місцевого самоврядування.
Вимоги до форми та змісту розрахункового документу, яким підтверджується факт виконання договору на перевезення на таксі встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної фінансової політики.Последние новости:
Другие новости:

 

Портал

Использование материалов и новостей портала Такси Сервис разрешается при условии ссылки на TaxiService.com.ua. Для новостных и интернет-изданий прямая, открытая гиперссылка на цитируемую статью или новость.